Ste na podstránke našej firmy, o ktorej som nikdy netušil, že by mohla existovať (a už vonkoncom ani v najdivokejších snoch som nepredpokladal, že by to bolo v súvislosti s akýmkoľvek vírusom) a ajhľa, je tu! Je trochu iná ako tie ostatné, taká osobnejšia.

V našej firme sme sa s kolegami bavili o situácii okolo koronavírusu a Covid-19… Som rád, že sme sa jednohlasne zhodli na tom, že musíme pomôcť aj my. Vieme, čo je to potrebovať pomoc a podnikateľov, ktorí budú potrebovať pomoc už pribúda, čakajú nás ťažké mesiace. Sám náš štát… nech je aký je… potrebuje pomoc. Teraz treba zamakať!

Ako technologická firma máme šťastie, že pokiaľ niečo potrebujeme, vieme si to vyvinúť, naprogramovať, vylepšiť. Dlhodobo robíme aj na vlastných projektoch. V súčasnosti sme potrebovali expresne rýchlo ultra-jednoduchý systém na objednávanie do maloobchodu pre urgentný prechod na osobný odber/doručovanie (na minimalizáciu osobného kontaktu kvôli zamedzeniu šírenia vírusu). Tak sme si ho vytvorili a rozhodli sme sa začať práve ním pri pomáhaní ostatným – dávame Vám ho BEZPLATNE k dispozícii, stačí nám len napísať (kontakty nájdete tutok na našom firemnom webe).

Je jedno, či ste malý podnikateľ, v HORECA segmente alebo len predávate narýchlo vyrobené rúška, skrátka nám napíšte a sprístupníme Vám ho. Úprimne, nie je to najdokonalejší systém, ale za tých pár hodín vývoja ani nemal byť. Demo si mrknite na https://podpora.aria33.sk/demo/
Znižuje sa tým nutnosť fyzického kontaktu so zákazníkmi a zároveň umožňuje získať cashflow firmám pre núdzový chod.

Za roky fungovania aria33 bolo vytvorených množstvo projektov. Veľa ich leží aj v šuplíku. Máme know-how. Rozhodli sme sa uvoľniť k dispozícii všetko, čo vie byť prospešné občanom aj firmám.

ŠPECIÁLNA INFO PRE ZDRAVOTNÍKOV: Ak vám niečo vie uľahčiť prácu, radi vám to vyvinieme v rámci možností. Ak sa bude dať, ZADARMO.

  • Práve sa zapájame aj do výzvy Úradu podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu (“IT FIRMY POMôŽTE SLOVENSKU"), ktorá žiada technologické firmy o pomoc.
  • Naša vôla pomôcť nie je teritoriálne obmedzená, je jedno, či ste zo Slovenska, Českej republiky, Mongolska alebo Antarktídy. Budeme prioritizovať také vylepšenia, ktoré sa dajú aplikovať do rôznych krajín, nech z nich má osoh čo najviac ľudí. Pokojne nám napíšte. Budeme sa snažiť, sľubujeme, prosíme ale o zhovievavosť, aj my sme len ľudia, ak Vám neodpovedáme obratom, má to svoj dôvod. Určite ale odpovieme.

P.S. Výzva na záver – Ak sa viete vašimi službami aj vy zapojiť do pomoci ostatným, prosím, neváhajte a spravte to. Slovami slovenského baču “Every little helps" tak všetci pomôžeme vrátiť svet do starých kolají. Nie, bude ešte lepší.

#niejemitojedno #biznisnielenprebiznis #pomahamesi #aria33

Srdečne,
dr. Filip Kovalovský
CEO aria33

Posledný update: 19.3.2020

Pevné zdravie! • Chráňte seba • Chráňte okolie


Sme zabehnutá spoločnosť fungujúca už 14 rokov

Máme množstvo spokojných klientov

Sme Vám k dispozícii na +421 905 548 276

Kontaktovať nás môžte aj na podporapodnikania@aria33.sk